resim yükle

Shell & Turcas ile TFI TAB Gıda’nın Hızlı Teslimat Platformu fiyuu’dan ödemeleri kolaylaştıran işbirliği LojistikNews LojistikNews

resim yükle
ResimLink - Resim Yükle

resim yükle
Shell & Turcas ile TFI TAB Gıda’nın Hızlı Teslimat Platformu fiyuu’dan ödemeleri kolaylaştıran işbirliği

Shell & Turcas ile TFI TAB Gıda’nın Hızlı Teslimat Platformu fiyuu’dan ödemeleri kolaylaştıran işbirliği

Tüm paydaşları için kesintisiz hizmet sunmak hedefiyle yol alan Shell Filo Çözümleri, son olarak yakıt ödemeleri için sunduğu hızlı, kolay ve tek merkezden kontrol sağlayan “Partner Card’ı” nakit cüzdan özelliğiyle zenginleştirdi. Shell’in yıllardır sunduğu Partner Card, bu yeni özelliğiyle tüm iş ortaklarının alt yüklenicilerine veya taşeronlarına yapacağı ödemelerini nakit olarak da gerçekleştirebilecekleri bir çözüm sunuyor.

 

Türkiye’de alanında ilk ve lider olan Shell Filo Çözümleri, yenilenerek gelişen hizmetleri ve avantajlarıyla şirketlere değer katan “İş Ortağı” olmaya devam ediyor. Shell Filo Çözümleri, iş ortaklarının alt yüklenicilerine veya taşeronlarına yakıt ödemeleri için sunduğu hızlı, kolay ve tek merkezden kontrol sağlayan Partner Card’a eklediği yeni özellik ile sektör için önemli bir adım atıyor.

 

Param ile yapılan iş birliği sonucunda banka kartı özelliği eklenen Partner Card, fiziksel nakit akışına dijital bir çözüm sunuyor. Kartın bu yeni özelliği ile Partner Card’ların içinde, akaryakıt ve nakit olmak üzere iki farklı cüzdan bulunuyor. Böylece firmalar tek kart üzerinden hem Shell kalitesi ile akaryakıt ihtiyaçlarını karşılarken hem de tüm ATM’lerden nakit çekip üye iş yerlerinden avantajlı bir şekilde harcama yapılabiliyorlar.

 

Shell Partner Card’a yeni eklenen bu özelliğin ardından, ilk iş birliği Türkiye’de Burger King, Popeyes, Usta Dönerci, Arby’s, Sbarro ve Usta Pideci markalarına ait 1.200’ü aşkın restoran ve Amasya Et Ürünleri perakende mağazalarıyla hizmet veren TFI TAB Gıda Yatırımları’nın hızlı teslimat platformu fiyuu ile yapıldı. Bu ortaklık sayesinde artık fiyuu, kuryelerin ödemelerini hem nakit hem de akaryakıt olarak yapabileceği e–para özellikli Shell Partner Card’ı kullanarak operasyonel kolaylık sağlayacak. Yenilikçi ve teknolojik yaklaşımı ile büyümeye devam eden fiyuu, iş ortaklarıyla yürüttüğü operasyonlarında akaryakıt alma kolaylığı sağlayan Shell Partner Card ile nakit ödeme işlemlerini de dijital ortamda yönetme imkanı bulacak. Fiş, koçan ya da nakit ödemelere ihtiyaç duymadan tüm operasyonu hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilecek.

 

Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörü Hakan Burak Güner, “Türkiye’deki lider konumumuzu müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz yenilikçi çözümler ile güçlendirmeye devam ediyoruz. Shell Filo Çözümleri, Shell kalitesi ve güvencesiyle Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 35 bin seçkin firma ve 550 bini aşkın araca hizmet vermektedir. Yakıt ödemeleri için çözüm olarak geliştirdiğimiz Shell Partner Card’a eklediğimiz yeni E-Para özelliği sayesinde, artık iş ortaklarımız alt yüklenicilerine veya taşeronlarına ödemelerini nakit olarak da gerçekleştirebilecekler.” dedi.

 

“Pandemi ile birlikte, şirketlerin geleceğini şekillendirmekte önemli bir role sahip olan dijitalleşme daha da hız kazandı. Araştırmalar, teknolojiye yatırım yapan şirketlerin sektörlerinde fark yaratacağını ortaya koyuyor. Shell olarak Filo Çözümleri çatısı altında filoların yakıttan araç takibine, Kurumsal HGS ile yol geçişlerinden esnek yan hakları için kullanabilecekleri hediye yakıt kartına kadar 360 derece entegre ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin iş ortağı oluyoruz. Partner Card’a eklenen banka kartı özelliğiyle de kurumsal müşterilerimizin, işlemlerini online olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlayarak, dijital değişime ayak uydurup, sektörlerinde öne çıkmalarını desteklemeyi hedefliyoruz. Birçok sektör için büyük önem arz eden bu yeni özelliği, ilk olarak Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri operatörü TFI TAB Gıda Yatırımları’nın hızlı teslimat platformu fiyuu ile hayata geçirmekten dolayı mutluyuz, herkes için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde ekledi.

 

fiyuu Genel Müdürü Hakan Altınbaş, ‘’fiyuu olarak, dünyanın en büyük 5. hızlı servis restoran zinciri operatörü olan TFI TAB Gıda Yatırımları bünyesinde hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en hızlı büyüyen hızlı teslimat platformlarından birisiyiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da devam eden operasyonlarımızı yıl sonuna kadar başka illere de taşımayı hedefliyoruz. Bünyemizde istihdam ettiğimiz 2.000’ den fazla kurye ile müşterilerimizin hızlı teslimat ihtiyaçlarına destek oluyoruz. Operasyon deneyimimizi teknoloji ile birleştirerek süreçlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz. Bir yandan kuryelerimizin işini teknoloji ile kolaylaştırırken diğer yandan Shell’in öncülüğünde gelişen Shell Partner Card’ı da sahada kullanmaya başladık. Shell Partner Card hem yakıt ödeme süreçlerimizi iyileştirecek hem de entegre ödeme çözümleri ile operasyonel süreçlerimizi kolaylaştıracak.” dedi.

 

Param olarak finansal teknolojiler özelinde temel beklenti ve ihtiyaçlara 360 derece bakış açısı ve uçtan uca hizmet anlayışı ile yaklaştıklarını ve bugün tıpkı bir dijital banka gibi konumlandıklarını vurgulayan Param Kurucusu Emin Can Yılmaz, “Param olarak Shell Partner Card kullanıcılarına hem akaryakıt hem de nakit ihtiyaçlarına yönelik çözüm sunmaktan mutluyuz. Sektördeki öncü rolümüzle inovatif hizmetler geliştiriyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hayata geçiriyoruz. Shell Partner Card ile iş birliğimiz de bunun en güzel örneği.  Sunduğumuz teknolojik alt yapı ile Shell Filo Çözümleri’nin iş ortaklarının hem akaryakıt ihtiyaçlarını karşılıyor hem de tüm ATM’lerden nakit çekip üye iş yerlerinden avantajlı bir şekilde harcama yapmalarını sağlıyoruz. İçinden geçtiğimiz bu dönemde müşterinin ihtiyacı olan farklı ödeme imkânlarını sunarak çok önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz. Param olarak hedefimiz sunduğumuz teknolojik alt yapı ile şirketlerin müşterilerine daha yenilikçi, kolay ve finansmana hızlı bir şekilde ulaşma deneyimini yaşatmalarıdır.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2020-10-01 18:37:21