Legrand Grup en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdi LojistikNews LojistikNewsLegrand Grup en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdi

Legrand Grup en çok satış yapan bayilerini ödüllendirdi

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Geleneksel Bayi Toplantısı’nda iş ortaklarıyla bir araya geldi. 200’e yakın iş ortağının katılımı ile Kıbrıs’da gerçekleştirilen toplantılarda; 2019’un en iyi satış yapan bayileri ödüllendirildi. Toplantının asıl gündemini ise Legrand Grup Türkiye’nin 2020 hedefleri ve her markada gerçekleşecek yeni ürün lansmanları oluşturdu.

 

Legrand Grup Türkiye, bu yıl da düzenlediği Bayi Toplantısını Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. Legrand Grup Türkiye Ülke Müdürü Levent Ilgın, üst yönetim ve ticari ekiplerin katılımıyla gerçekleşen toplantılara, Türkiye genelinden 200’e yakın iş ortağı katıldı.

 

Legrand, İnform, Estap ve Bticino markalarının 2019 yılı performansları ve gelecek hedeflerinin detaylarıyla konuşulduğu toplantıların gündemini ise Legrand Grup Türkiye 2020 hedefleri oluşturdu. 2 gün süren toplantıların kapsamında bayilere, gerçekleşecek yeni ürün lansmanları anlatıldı. Ayrıca her markada en yüksek ciro yapan ve en iyi çıkış yapan bayiler ödüllendirildi.

 

“Yeni fabrikamızı 5.5 Milyon Euro’luk bir yatırımla hayata geçirdik”

Bayi toplantısı kapsamında iş ortaklarına seslenen Legrand Grup Türkiye Ülke CEO’su Levent Ilgın, “2019 Türkiye ekonomisi için zor bir yıldı. Fakat biz 2019 yılında tüm markalarımızla pazar ve hedeflerimizin üzerinde çift haneli büyüme gerçekleştirdik. Her pazar segmenti için ayrı yeni iş modelleri geliştirerek terzi işi çözümler ürettik. İnform-Estap markalarımızın üretildiği yeni fabrikamızı 5.5 Milyon Euro’luk bir yatırımla hayata geçirdik. Ortaya konulan neticede herkesin büyük payı vardır. Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla tek bir vücut olarak ortak hedefe ilerledik. Bize inanan ve güvenen, bizimle aynı yolda ilerleyen bu başarının temeli ve gelecekteki başarının mimari olan tüm bayilerimize ve çalışanlarımıza desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. 2020 yılında basarimizin katlanarak artacağına güvenim tam.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM